АРТЕКІВСЬКЕ ЛІТО ВПЕВНЕНО КРОКУЄ ПО «БУКОВЕЛЮ»!

1 ЧЕРВНЯ 2017

Пролунав останній дзвоник, позаду безліч уроків, домашніх завдань, олімпіад, екзаменів. «Артек-Буковель» відкриває свої широкі обійми для хлопчиків і дівчаток, які люблять не просто відпочивати, а драйвово й цікаво проводити літні канікули. «Буковель» манить дивовижними пейзажами карпатських гір, цілющим повітрям, прохолодою в літню спеку від рік, озер та водоспадів.

29 травня в табір заїхало 429 дітей за безкоштовними путівками від Благодійного фонду Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ».

30 травня ще 433 дітей з Волинської області сповістили про свій приїзд вже традиційними кричалками. Вони теж відпочиватимуть за безкоштовними путівками. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» дарує відпочинок у таборі «Артек-Буковель» переможцям предметних олімпіад, творчих конкурсів і спортивних змагань

Уже з перших хвилин у таборі дітей зустріли добрі, завзяті, талановиті артеківські вожаті і повели їх у подорож мальовничою й казковою країною дитинства – «Артек-Буковель». У програмі зміни ігрові програми, квести, конкурси, участь у презентаціях загонів, танцювальний марафон, спортивно-пізнавальна гра, дискусійні гойдалки, літературні лабіринти, спілкування з однолітками, дискотеки, креатив-паті – все це, без сумніву, зробить відпочинок незабутнім і корисним, насиченим приємними зустрічами та враженнями.