«АРТЕК» - ЦЕ СВЯТО ДИТИНСТВА ПІД ЗОРЯНИМ НЕБОМ!

22 ЧЕРВНЯ 2017
«Артек» - це свято дитинства під зоряним небом!

16 червня для нашого табору особливий день – це День його народження! Дитячому табору «Артек-Буковель» - три роки!

Символічно, що перші 150 артеківців буковельського «Артека» заїхали 15 червня 2014 року, а 16 червня табір вже святкував перший День народження.

Одна з перших артеківських пісень так про це сповіщає:

Сонце звило з променів трембіти.

Ловить ноти крилами лелек,

Щоб у всьому світі чули діти,

Що тепер в Карпатах є «Артек»!

Табір «Лісовий» прийняв на відпочинок у цю зміну 349 дітей з 23 областей України, Білорусі й Чехії; 50 дітей з 17 областей України та Азербайджану відпочивають у таборі «Гірський».

Всі заходи святкової зміни «З Днем народження, "Артек-Буковель!"» – це яскраві й захоплюючі події, що дарують дітям запал, позитивні емоції та враження.

Участь у квестах, Instagram challenge «Я і мій загін», музичному рингу «До, ре, мі», аdventure «Таємниці Карпатських гір», дискотеці «З "Артеком" навколо світу», гуртках і творчих майстернях, фольк-паті «Я люблю Україну!», творчих і пізнавальних конкурсах, спортивних змаганнях з артболу, заняття в басейні, екскурсії, майстер-класи, ігрові програми, походи в гори разом зі своїм загоном створюють казковий настрій на всю зміну, тому запам’ятаються надовго.

У цю зміну загони працюють за профілями: туристичним, англійської мови і дитяче кіно.

Завершать зміну заходи патріотичного спрямування: «Уроки мужності», на яких відбудеться зустріч з дитячим письменником, воїном АТО Микитою Кашницьким, і феєричний флешмоб «У нашім серці – Україна!», присвячений Дню Конституції України.