«АRTEK-SEMMERING»: ЄВРОПА СТАЛА БЛИЖЧЕ

3 ЛИПНЯ 2017
«Аrtek-Semmering»: Європа стала ближче

«Артек» у Віденських Альпах!

Уже другий рік поспіль «Аrtek-Semmering» приймає дітей на відпочинок.

Перша зміна «Експедиція Карпати-Альпи» для 25 артеківців почалася 30 травня. До міжнародного дитячого проекту приєдналися ті, кому цікаво жити, хто готовий до нового яскравого літа в горах з інтенсивним зануренням у світ англійської та німецької мов.

Літо – час мандрівок! Експедиція «Карпати-Альпи» стала приємним сюрпризом для Станіслава Домбровського (переможця Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій) і Михайла Гурського (переможця Всеукраїнської олімпіади з англійської мови) з Івано-Франківської області. Путівками на відпочинок у табір «Semmering» їх нагородив Олександр Шевченко, народний депутат України, який наголосив: «Обдаровані діти заслуговують на те, щоб отримати відповідну мотивацію для подальшого особистого розвитку. Ми переконані, що, ставши дорослими, вони будуть  сприяти розвитку України. Тому соціальні проекти для обдарованих дітей будуть продовжуватися, і, відповідно, наша держава буде розвиватися!»

Протягом зміни артеківці разом із вожатими придумають маршрут своєї подорожі, назву свого корабля. Кожен має унікальну можливість «керувати» цим кораблем, побувати у ролі командира і члена команди, вести щоденник, організовувати свою працю і працю своїх друзів, загартовувати свою волю, виявляти кмітливість і винахідливість. Пікнік по-англійськи в лісі, кулінарні майстер-класи англійською мовою, плавання в басейні, катання на гірських маунтінкарах, велосипедах, спортивні змагання з артболу, міні-гольфу, великого тенісу, настільного тенісу, волейболу, дартсу, шахів, шашок, екскурсії в європейські містечка, різноманіття творчих, спортивних та інтелектуальних програм, конкурсів: весь табір – це один великий «Клуб відкриттів!»

Спілкування англійською і німецькою мовами з друзями з Європи підвищить шанс знайти якомога більше скарбів. Команди різних кораблів зійдуться в бухті «Успіх» на фінальну гру, де й поділяться з іншими здобутими за зміну експедиційними «скарбами».