18
квітня 2016
«Артек-Буковель» взяв участь у 2-му фестивалі дитячих таборів та туризму.

16-17 квітня дитячий табір «Артек-Буковель» взяв участь у 2-му фестивалі дитячих таборів та туризму. У рамках якого він провів три майстер-класи, семінар та презентував себе на головній сцені фестивалю.

Поки ми відповідали на питання батьків, наші маленькі відвідувачі стали майстрами з оформлення вітражів, навчилися виготовляти цукерки та опановували основи туризму. І все це під пильним оком нашого фотографа, який дарував миті радості зафіксовані на магнітах, щоб забрати ці моменти з собою на згадку. А кому було цікаво наукове підґрунтя нашої роботи, мав нагоду відвідати семінар-практикум від нашого директора з розвитку Іванової Любов Анатолівни – «Артек-Буковель» як феномен радості. Артеківська педагогіка в дії.

Під час фестивалю команда табору побувала на заняттях та майстер-класах від відомих психологів, педагогів та ігромайстрів, таких як Олександр Качан, Наталія Меєдінова, Олександр Кашлаков, Євгенії Ющенко, Валентини Горбнинко та ін., потоваришувала з багатьма українськими таборами, щоб відпочинок в «Артек-Буковель» став ще цікавішим та різноманітнішим!