«АРТЕК-БУКОВЕЛЬ» ВІДКРИВ ПЕРШУ ЗМІНУ!

7 ЧЕРВНЯ 2016

4 червня дитячий табір «Артек-Буковель» офіційно відкрив першу літню тематичну зміну 2016 року – «Буковель і Я стартуємо в літо!»

178 дітей за комерційними путівками і 502 дітей за соціальними путівками поповнили артеківську родину. Як символ блакитного неба й безмежної зелені гірських смерек, миру й надії, співпраці й спільної творчості дорослих та дітей в буковельське небо здійнявся прапор дитячого табору.

Тематична зміна – це широка палітра колективно-творчих, оздоровчих, патріотичних, туристично-спортивних, пізнавальних заходів, спланованих  командами загонів літнього  табору.

Команда вожатих на свято відкриття зміни підготувала сюрприз – веселі танці й артеківські пісні, навчитися яким протягом зміни зможуть всі діти.

Відповідно до програми першої зміни відбудуться й такі заходи, як ІІ Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості та фестиваль «Буковельський зіркофест».

Завершиться зміна святом «З Днем народження, “Артек-Буковель”!» з нагоди другої річниці табору «Артек-Буковель» і 91-ої річниці «Артека».

З давніх-давен у карпатському краї символом тепла, сили і надії була ватра. Артеківська ватра – це символ початку нової зміни, дружби та взаєморозуміння. Вуглинки з першого багаття артеківці як завжди заберуть на пам'ять  про незабутні дні відпочинку в «Артек-Буковелі».

А народжена у далекі часи запальна коломийка запросила всіх  артеківців на першу артеківську масовку «У колі друзів».