«АЛЬТЕРНАТИВА – ТВОРЧИЙ ЕКСТРИМ»

5 ЛИПНЯ 2017

З 30 червня до 13 липня у дитячому таборі «Лісовий» триває  3-я тематична зміна «Альтернатива – творчий екстрим». 610 дітей з усіх областей України, включаючи АР Крим, Донецьку і Луганську області відпочивають у таборі. Серед них 23 дітей з Лівану, 1 дитина з США.

Серед учасників зміни повторно у таборі «Артек-Буковель» оздоровлюється 150 дітей, а 7 відпочивали у кримському «Артеці».

Девіз зміни – «Разом йдемо до перемог!». Бо всі заходи націлені на те, щоб дати можливість абсолютно кожному проявити свій творчий, інтелектуальний, спортивний потенціал. Індивідуально, в малих групах, командами загонів і на загальнотабірному рівні артеківці демонструють свої захоплення та здібності, проводять змагання з артболу, футболу, дартсу, шахів, шашок, спортивного орієнтування, відвідують гуртки, басейн, психологічні, музичні, танцювальні заняття. Гаджети у нашому таборі використовуємо тільки за спеціальним призначенням – на Instagram Сhallenge «Я і мій загін», присвяченому Дню фотографа та готуючись до конкурсу відеороликів про свій загін.

За доброю артеківською традицією в програмі зміни заплановані тематичні дні. День творчості – різноманіття творчих конкурсів «Буковельська веселка» (конкурси вокалістів і вокальних груп,танцюристів, оригінального жанру, художників, модельєрів), музичний ринг «До, ре, мі». Завершує день гала-концерт «Мій зірковий час».

В День «Артеку» – похід на гору Бабин Погар, посвята в артеківці, загальноартеківські змагання з артболу, спортивно-розважальна гра «Рекордсмени “Артека”», конкурс відеороликів «“Артек” – перлина України». У День української культури діти залучатимуться до участі  в експрес-квесті «Відкриваймо Україну разом!», євро-паті «Україно, вперед!». Досягти рекордів кожен зможе, взявши участь у Святі спорту «Здоровим бути модно!», в програмі якого похід на Говерлу, загальноартеківський фестиваль гри «ARTEK game».

Педагоги табору готують усю зміну дітям сюрприз – виставу. Ролі в «Театрі життя "Підліток і світ"» грають тільки дорослі, а у дітей є можливість, дивлячись соціально-педагогічну виставу, аналізувати, приміряти на себе, робити висновки.

Альтернатива в житті завжди є. Потрібно тільки побачити, почути, знайти. Дитячий табір «Артек-Буковель» – це чудовий відпочинок серед мальовничої природи Карпат і альтернативний творчий відпочинок у колі друзів. Досягати перемог завжди краще разом!