11
серпня 2020
Акції на зимовий сезон 2020-2021 продовжено!

Друзі, маємо для вас новини, на які ви точно чекали! Акції з попереднього продажу абонементів на катання повертаються, щоб дарувати вам більше емоцій та вражень від зимового відпочинку за менші кошти. 

Протягом останніх місяців ми провели велику роботу, щоб дати вам можливість

  • купувати акційні абонементи дешевше,
  • замовляти їх зручніше,
  • отримувати їх швидше. 

Ми розуміємо, що цей рік з багатьох причин для нас всіх дуже особливий, тому перше і головне − в порівнянні з минулим роком ми знижуємо базові ціни на катання! До прикладу, якщо минулого року опція "1 день" катання (з включеним вечірнім), у "Високий сезон", у касах курорту коштував 1120 грн., то тепер коштуватиме лише 980 грн. Відтепер "1 день" катання (з включеним вечірнім) стартує всього від 376 грн. Хороші новини, чи не так?

Друге, ми запустили зручний та функціональний портал бронювання акційних абонементів Bukovel24, де ви за декілька кліків зможете придбати обраний вами абонемент.

Третє, завдяки оптимізації логістики ви зможете отримати придбаний акційний абонемент ще швидше.

Щодо логіки акційних пропозицій, то вона залишається традиційною: раніше плануєш дешевше купуєш.

З 01.09.2020 до 30.09.2020 знижка становить -20% від ціни абонементів у касах.

З 01.10.2020 до 15.11.2020 знижка на абонементи становитиме -15%.

Заходьте на портал Bukovel24, реєструйтесь та купуйте акційні абонементи, які максимально підходять під ваш сценарій зимового відпочинку. 

Важливо!  

1. Термін дії нових акційних абонементів 2 зимові сезони від дати їх покупки.

2. Уважно слідкуйте за періодом дії придбаних вами акційних абонементів. Кожен період зимового сезону має чіткі часові рамки. До прикладу, якщо ви придбали акційний абонемент на катання в "Низькому сезоні" на 3-5 днів поспіль і почали його використовувати за 1-2 дні до закінчення цього сезону, то ви не зможете ним скористатись повну кількість днів через те, що розпочинається інший, дорожчий період сезону.

3. Акційні абонементи можна придбати виключно online, в єдиному місці, нашому офіційному додатку Bukovel24.

При купівлі акційних абонементів вам потрібно буде пройти коротку процедуру авторизації та прикріпити до придбаного абонемента ваше фото. Фото власника має бути чітке, зроблене на білому фоні. 70-80% від площі фотографії має займати обличчя власника, відповідати його сучасному зовнішньому вигляду та бути зробленим без застосування ретушування чи іншого способу корегування. У випадку, якщо людина носить окуляри – додаткові вимоги: скло не затемнене і без відблисків, оправа не повинна закривати жодної частини ока. Акційний абонемент стає активним виключно після процесу його авторизації та закріплення за ним особи власника. Зміна особи власника акційного абонемента неможлива. Нагадуємо, що в ТК "Буковель" діє правило: 1 акційний абонемент – 1 власник. Абонемент є власністю однієї людини і використовувати його може тільки він (вона). У разі виявлення використання акційного абонемента людиною, яка не є його зареєстрованим власником, абонемент може бути заблокований службою безпеки курорту. Передача абонемента близьким родичам, друзям, членам сім’ї також заборонена. 

4. Попереджаємо, що при купівлі абонементів на різноманітних Інтернет-ресурсах, з рук чи в інших неавторизованих точках продажу, ТК "Буковель" не несе відповідальності за їх валідність та придатність до використання.

5. Акційні абонементи, придбані в попередні роки, залишаються дійсними в межах тих умов, на яких вони були придбані раніше.