Монтажна область 1 cam-on-map-active cams-sun Vector Smart Object2 Монтажна область 3 Монтажна область 1 map-icon2 type-bugil visa booking-profile icon dayclear daycloud dayshow daylightsnow daylightsnow daypartcloud daypartcloud_1 dayshow dayshow dayshow daythunderstorm extremely windy fresh_winds gales gentle_breeze nightclear nightcloud daylightsnow daylightsnow daylightsnow nightpartcloud daylightsnow daylightsnow nightthunderstorm dayrainshowers Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Cafe Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Garage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Kolyda Lounge bar Massage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Ski school Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Sports shop Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Монтажна область 1

Четвертий літній старт

«Артек-Буковель» вчетверте за літній сезон із радістю приймає на оздоровлення та відпочинок дітей з усіх регіонів України та зарубіжних країн. Чотири табори працюють за спеціальними тематичними програмами у відповідності до напрямів діяльності кожного табору.

У таборі «Гірський» на зміні «ДрайвОлімп і Я» відпочиває 49 дітей із 10 областей України та зарубіжних країн – Австрії, Білорусі, Великої Британії, Нідерландів.

За програмою зміни діти стануть учасниками заходів різноманітного спрямування: англійська мова, спорт, туризм, екологія, культура. На всі смаки і квести – фотоквест «Спіймай мить», гра-подорож «За горизонтом», квест «Шукачі пригод».

У День «Артека» драйву у відпочинок додасть аdventure (пригодницька гра) «Fort-Bukovel». Зібравши всі ключі у творчих змаганнях, діти зможуть відкрити скриню з головним призом. Звання переможців гри «Fort-Bukovel» отримають найвідважніші і найкмітливіші.

Дитячий табір «Semmering» на відпочинок у 4 зміні «Gameland "Artek"» радо приймає 20 дітей із 12 областей України. На них чекають походи, екскурсії у Відень, німецька та англійська мови щодня в спілкуванні з ровесниками і на спеціальних інтерактивних заняттях, спортивні  змагання і творчі конкурси. Тож будьте певні, що кожен зможе відчути себе героєм дивовижних пригод, під час яких можна помріяти і посміятися, закрутитися у вихорі свят, стати учасником неймовірних подій і несподіваних зустрічей і захоплюючих подорожей.

У таборі «Лісовий» тематична зміна «Моя країна – Україна!». 664 дитини з усіх областей України і з-за кордону стали дослідниками найцікавіших історій та легенд про видатних особистостей України. Артеківці в заочних мандрівках та екскурсіях до Яремче, Верховини відкривають для себе нові найкрасивіші куточки України, дізнаються про таємниці гуцульських звичаїв і традицій.

Серед карпатських смерек гордо лунають українські пісні, вірші, проза – табір зустрічає ІІ фестиваль дитячої книги «Читай українське!» разом із письменниками Любов’ю Відутою, Еліною Заржицькою, Галиною Малик, Зіркою Мензатюк і президентом фестивалю – Ларисою Ніцой.

Зміни в таборі «Озерний» короткі – 7 днів. 20 липня стартує нова зміна – «ЛідерСтарТін». Озерників знову чекають випробування. Інтерес і наполегливість допомагають дітям підкорювати Говерлу, Хом’як та Бабин Погар і зустріти сонечко. Крок за кроком артеківці долають перешкоди і підкорюють нові вершиниу. Походи в гори, як ніщо інше, надихають на нові звершення, надають впевненості в собі й заряджають ентузіазмом оточуючих.

Лідерами не народжуються – лідерами стають! Програма табору націлена на здобуття дітьми нових знань, умінь і навичок, які допоможуть їм бути конкурентоспроможними в сучасному житті.