Монтажна область 1 cam-on-map-active cams-sun Vector Smart Object2 Монтажна область 3 Монтажна область 1 map-icon2 type-bugil visa booking-profile icon dayclear daycloud dayshow daylightsnow daylightsnow daypartcloud daypartcloud_1 dayshow dayshow dayshow daythunderstorm extremely windy fresh_winds gales gentle_breeze nightclear nightcloud daylightsnow daylightsnow daylightsnow nightpartcloud daylightsnow daylightsnow nightthunderstorm dayrainshowers Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Cafe Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Garage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Kolyda Lounge bar Massage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Ski school Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Sports shop Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Монтажна область 1

Весняні акції 2017

Друзі, маємо для вас новину, на яку ви точно чекаєте.

Вже з 22.03.2017 ми розпочинаємо весняні акції, які дозволять вам заощадити біля 55% на катанні у ТК «Буковель».

«Все й одразу 2017-2018»

«Раніше плануєш – дешевше купуєш 2017-2018»

«Акція на прокат спорядження 2017-2018»

«Клубна картка»

«Тарифи на катання та прокат спорядження в зимовому сезоні 2017-2018»

Поспішайте, адже найнижчі ціни та найкращі умови купівлі абонементів на катання тільки зараз. Через можливі коливання курсу національної валюти, ми залишаємо за собою право зміни цін на катання  в сезоні 2017-2018. Єдиною гарантією придбати абонементи на катання за кращою ціною  є придбання  їх зараз, протягом періоду акцій.

Зверніть увагу!

З цього сезону ми дещо змінюємо та оптимізуємо правила купівлі акційних абонементів.

Відтепер акційні абонементи можна буде купити виключно on-line в єдиного офіційного дилера курорту http://shop.bukovel.info

При купівлі акційних абонементів on-line вам потрібно буде пройти коротку процедуру авторизації та прикріпити до придбаного абонемента ваше фото. Фото власника має бути зроблене на білому фоні. 70-80% від площі фотографії має займати зображення обличчя  власника, яке має відповідати його сучасному зовнішньому вигляду та бути зробленим без застосування ретушування чи іншого способу корегування. У випадку постійного носіння людиною окулярів діють додаткові вимоги: скло незатемнене і без відблисків, оправа не повинна закривати жодної частини ока. Фото для авторизації можна буде загрузити як з комп’ютера, так і зробити за допомогою веб-камери on-line. Акційний абонемент стає активним виключно після процесу його авторизації та закріплення за ним особи власника. Зміна особи власника акційного абонемента не можлива.

Нагадуємо, що в ТК «Буковель» діє правило: 1 абонемент - 1 людина. Абонемент є власністю однієї людини, відповідно використовувати його може тільки він (вона). У разі  виявлення використання акційного абонемента людиною, яка не є його зареєстрованим власником, абонемент буде заблокований службою безпеки курорту. Передача абонемента близьким родичам, друзям, членам сім'ї також заборонена. Наголошуємо, що при купівлі абонементів на сумнівних сайтах, з рук чи в інших не авторизованих точках продажу, курорт не несе відповідальності за їх придатність до використання. Тим не менш, наголошуємо на тому, що всі акційні та невикористані діючі абонементи , які були придбані за нашими акціями в попередні роки, дійсні до їх повного використання без додаткової фотоавторизації.

Адміністрація курорту була змушена піти на такі кроки, бо в цьому сезоні ми фіксували особливо багато випадків, коли наші гості ставали жертвами недобросовісних дилерів та шахраїв.

При купівлі абонементів з рук чи через Інтернет,  людям часто продавали використані  або підроблені абонементи. Спостерігались  перепродажі абонементів з рук у межах курорту, що також заборонено. Часто шахраї робили спроби отримати (відновити) абонемент на катання в касі, пред’являючи фальшивий фіскальний чек.

Впевнені, що завдяки впровадженню нових правил купівлі акційних абонементів, таких випадків стане значно менше, що в свою чергу, буде мати позитивні наслідки для всіх гостей курорту.

Купуйте акційні абонементи. Заощаджуйте ваші кошти, а не емоції.

Слідкуйте за оновленням інформації на сайті.

Країна «Буковель» запрошує вас.


АКЦІЙНА ОСІНЬ В БУКОВЕЛІ !