Монтажна область 1 cam-on-map-active cams-sun Vector Smart Object2 Монтажна область 3 Монтажна область 1 map-icon2 type-bugil visa booking-profile icon dayclear daycloud dayshow daylightsnow daylightsnow daypartcloud daypartcloud_1 dayshow dayshow dayshow daythunderstorm extremely windy fresh_winds gales gentle_breeze nightclear nightcloud daylightsnow daylightsnow daylightsnow nightpartcloud daylightsnow daylightsnow nightthunderstorm dayrainshowers Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Cafe Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Garage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Kolyda Lounge bar Massage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Ski school Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Sports shop Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Монтажна область 1

Прокат автомобілів «Jeep Wrangler»

Прокат автомобілів «Jeep Wrangler» можна використовувати просто як прокат авто, а можна ― для екскурсій з водієм. 

Неймовірно красиві автомобілі «Wrangler» компанії «Jeep», вражаюча потужність двигунів – це справжні підкорювачі вершин. Якісний сервіс, цікаві маршрути, незабутні краєвиди.

Тепер Вам не потрібно втомлюватися за кермом свого автомобіля, подорожуючи годинами  гірськими дорогами! 

Ми пропонуємо погодинний і добовий прокат легендарних джипів «Wrangler» для індивідуального відпочинку в горах та організації корпоративних турів в Івано-Франківській області.

Погодинний прокат з водієм. Ми розробили маршрути тривалістю від 1 до 6 годин з відвідуванням водоспадів, урочищ, полонин і вершин наймальовничіших і найцікавіших місць Карпат на комфортних і потужних автомобілях «Jeep Wrangler». Ви можете запропонувати свій маршрут і насолоджуватися подорожжю з нашим водієм, не турбуючись про гірське бездоріжжя.

Прокат без водія (від однієї і більше діб). Для тих, хто впевнений у своїй водійській майстерності і готовий осідлати 4-х літрового залізного коня, ми пропонуємо прокат «Jeep Wrangler» без водія. Ви можете залишити своє авто на паркінгу готелю і без вагань вирушити в мандри  карпатськими дорогами назустріч захоплюючим враженням. Ми допоможемо вибрати цікавий маршрут як для дорослих, так і для клієнтів із дітками.

Якщо у вас велика і дружня компанія, ми допоможемо організувати незабутній відпочинок у Карпатах на «Jeep Wrangler» для святкування корпоративів та інших свят.

Ми знаходимося в ТК «Буковель»

Контакти: +38 068 2 600 700 -ТК «Буковель»,

+38 093 06 06 123- м. Івано-Франкiвськ.


АКЦІЙНА ОСІНЬ В БУКОВЕЛІ !