Монтажна область 1 cam-on-map-active cams-sun Vector Smart Object2 Монтажна область 3 Монтажна область 1 map-icon2 type-bugil visa booking-profile icon dayclear daycloud dayshow daylightsnow daylightsnow daypartcloud daypartcloud_1 dayshow dayshow dayshow daythunderstorm extremely windy fresh_winds gales gentle_breeze nightclear nightcloud daylightsnow daylightsnow daylightsnow nightpartcloud daylightsnow daylightsnow nightthunderstorm dayrainshowers Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Cafe Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Garage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Kolyda Lounge bar Massage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Ski school Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Sports shop Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Монтажна область 1

Свято української кухні з Костянтином Грубичем

«Смачна країна» з Костянтином Грубичем у дитячому таборі «Артек-Буковель» подарувала всім її учасникам море вражень, натхнення, хороший настрій і нові рецепти приготування картоплі та баноша.

Відомий телеведучий побував у всіх регіонах України, готував і смакував страви, притаманні тій чи іншій місцевості.   Про все це він описує в своїй книзі. Артеківцям було цікаво зустрітися з людиною, яка може розказати навіть більше, ніж вони самі знають про свій регіон. Про користь овочів і фруктів в ігровій формі артеківці дізнавалися, взявши участь у пізнавальному квесті «Смачно по-українськи!», творчих зустрічах із відомим журналістом. Автограф і фото з гостем – на завершення заходів.

Найбільшою кількістю питань хлопці й дівчата «закидали» Костянтина під час приготування українських страв на багатті просто неба. Цікавило все: улюблені страви, що люблять їсти на Полтавщині, малій батьківщині гостя, і в якому віці став писати (в шкільні роки), і як працювалося на телебаченні – з 1989 року в програмах для дітей та юнацтва («Клас-юніор-бізнес», «Вибрики», «Дитячий сеанс»). В кінці 90-х він перейшов на канал «1+1», де був репортером «ТСН», а також вів програми «Дитячий сеанс», «Сніданок з 1+1», «Смачна країна» і «Глухоманія з Костянтином Грубичем». 2007 рік – автор і ведучий передачі «Смачна країна» і «Знак якості». Сьогодні Костянтин Грубич є постійним експертом розважальної сімейної телепередачі «Все буде добре» на телеканалі «СТБ», охоче ділиться своїм досвідом в рамках факультативу «Авторські програми українського телебачення» і курсу «Сценічна майстерність» в Київському національному університеті культури і мистецтв.

Процес підготовки традиційної страви гуцулів (баноша) супроводжувався піснями, питаннями-відповідями, розповідями дітей про свої улюблені страви. Почастували баношем всіх 90 учасників зустрічі, серед яких були діти зі Словакії, Росії, Об’єднаних Арабських Еміратів.

А печена картопля, яку приготували артеківці разом із відомими журналістом, уже ввійшла в історію «Смачної країни» під назвою «Картопелька “Буковелька”». Смакували всі – головний лікар табору, діти, вожаті. Дорослі разом із дітьми раділи вечірньому сонцю, посмішкам один одного, душевним пісням під гітару. 

Проводжали гостей – Світлану і Костянтина Грубичів – у традиційному артеківському колі, де всі бажаючі висловлюють свої думки, почуття, емоції. А вони були у всіх схожі – хочеться зустрітися ще раз, тому що стали друзями, і всім було затишно і приємно спілкуватися.


АКЦІЙНА ОСІНЬ В БУКОВЕЛІ !