30 КВІТНЯ «АРТЕК-БУКОВЕЛЬ» ВІДКРИВАЄ СЕЗОН ЛІТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ!

20 КВІТНЯ 2016
30 квітня «Артек-Буковель» відкриває сезон літнього відпочинку!

Ще зовсім трішки і карпатські схили наповняться дитячим сміхом та гомоном, адже 30 квітня «Артек-Буковель» відкриває сезон літнього відпочинку!

А поки юні артеківці збирають валізи, команда табору працює над вдосконаленням своєї педагогічної майстерності та урізноманітненням дозвілля для дітей. За останній місяць представники «Артек-Буковель» прийняли участь у низці заходів спрямованих на розвиток дитячого відпочинку. 

Серед них форум для батьків «Все, що потрібно знати про дитячі табори», де батьки мали нагоду отримати відповіді на будь-які свої запитання стосовно безпеки в дитячих таборах; семінар-практикум «Майстри радості», де наші педагоги перейняли досвід відомих ігромайстрів та психологів; а також представили «Артек-Буковель» на ІІ фестивалі дитячих таборів та туризму «Kids Camp Fest», в рамках якого провели майстер-класи для дітей та семінари для дорослих.

І звісно ж, ми не забуваємо про талановитих дітей. 16 квітня наші представники відвідали VIII тур Кубка Спілки громадських організацій спортивного танцю «Grand Prix Dance», де вручили сертифікат на оздоровлення в «Артек-Буковель» переможцям –  Підгородецькому Тарасу та Єрмаковій Софії. А також табір виступив партнером дефіле випускників "Дитячої академії моди" на телеканалі про моду "ID Fashion", де наші представники привітали з днем народження юну модель Стаценко Варвару і подарували їй путівку в «Артек-Буковель».