Монтажна область 1 cam-on-map-active cams-sun Vector Smart Object2 Монтажна область 3 Монтажна область 1 map-icon2 type-bugil visa booking-profile icon dayclear daycloud dayshow daylightsnow daylightsnow daypartcloud daypartcloud_1 dayshow dayshow dayshow daythunderstorm extremely windy fresh_winds gales gentle_breeze nightclear nightcloud daylightsnow daylightsnow daylightsnow nightpartcloud daylightsnow daylightsnow nightthunderstorm dayrainshowers Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Cafe Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Garage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Kolyda Lounge bar Massage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Ski school Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Sports shop Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Монтажна область 1

Шахрайство зі скіпасами!

Шановні гості курорту, звертаємо вашу увагу на те, що останнім часом почастішали випадки продажу підроблених абонементів на катання у ТК «Буковель».

Такі абонементи пропонують купити «з рук» безпосередньо на курорті або на спеціалізованих сайтах і форумах у мережі Інтернет. Людей вводять в оману, пропонуючи скіпаси за нижчою, ніж в касах курорту, ціною. Зрозуміло, що такі абонементи є недійсними, і людина, яка їх придбала, не зможе проходити через турнікети. Сам абонемент за зовнішнім виглядом майже нічим не відрізняється від оригіналу. Тож «на око» підробку може визначити тільки спеціаліст.

Шахраї вдаються і до серйозніших маніпуляцій, ніж просто продаж підробок «з рук». На сайті курорту за номером абонемента можна визначити, чи дійсний він, який на ньому залишок (днів/разів), коли і скільки було зроблено спусків та інше. Тому шахраї перед тим, як вручити покупцеві абонемент, пропонують звірити  інформацію, розміщену на скіпасі, з інформацією, поданою на офіційному сайті курорту. Однак це звичайна маніпуляція! Адже номер квитка може бути дійсним, а от сама підробка ні.  Інша маніпуляція: шахраї продають декілька квитків одночасно, один із яких є дійсним, а інші - підробки.

Застерігаємо вас від придбання абонементів «з рук» чи на сумнівних форумах. Тільки офіційно придбані  квитки в касах курорту  чи через мережу авторизованих партнерів, можуть гарантувати вам те, що це не підробка. У випадку придбання абонементів у офіційних продавців ви захищені законодавством та правами споживача. У випадку купівлі «з рук» ви незахищені від обману жодним чином.

Також звертаємо вашу увагу на те, що купуючи абонементи «з рук», свідомо чи не свідомо використовуючи їх, а також у випадку спроби обміну підробленого абонемента на дійсний у касах ТК «Буковель», ви стаєте учасником протиправних дій, які тягнуть за собою правові наслідки. Зважте на це ,обмірковуючи купівлю скіпасів із сумнівною історією та походженням. У свою чергу, попереджаємо вас, що адміністрація курорту не несе відповідальності за ваші матеріальні втрати у випадку купівлі підробленого чи недіючого скіпаса.

Придбавши абонемент на катання, завжди зберігайте чек. У випадку втрати чи пошкодження скіпаса ви завжди зможете відновити його в касах курорту, пред’явивши чек.

Бажаємо приємного та безпечного катання.

Країна «Буковель» запрошує вас.


АКЦІЙНА ОСІНЬ В БУКОВЕЛІ !