16
червня 2017
З Днем народження, «Артек-Буковель»!

Дитячий табір «Артек-Буковель» 16 червня святкує третій рік народження!

За 2014-2017 роки відпочило більше 15 000 дітей з усіх областей України та зарубіжних країн: Австрії, Білорусі, Великобританії, Ізраїлю, Італії, Канади, Лівану, Молдови, Нідерландів, Німеччини, ОАЕ, Польщі, Росії, Словенії, США, Франції, Чехії.

За три роки табір став лідером серед лідерів!

У квітні 2017 року «Артек-Буковель» за версією ІІІ Міжнародного фестивалю дитячих таборів і туризму «Kids Camp Fest» визнано переможцем у номінації «Табір року».

Влітку 2017 року артеківці вже традиційно стануть учасниками фестивалів та свят всеукраїнського рівня: дитячої книги «Читай українське», юних талантів «Буковельський зіркофест», дитячого кіно, української кухні «Смачна країна» та молодих спортсменів «Здоровим бути модно!» за участю видатних спортсменів, акторів, письменників, журналістів.

Кожної тематичної зміни – сходження на гори Буковель, Хом’як, Довгу, Синяк і найвищу гору України – Говерлу.

У таборі працюють гуртки за уподобаннями: «Дитяча кіношкола», «Англійська мова», «Мультиплікація», «Рукоділля», «Ігротека від “Артека”», профільний туристичний загін. 

Тематична зміна «З Днем народження, “Артек-Буковель!”» багата на креативні, емоційні, пізнавальні, патріотичні заходи: «Уроки мужності з дитячим письменником Микитою Кашницьким», ерудит-марафони, музичні ринги, квести «Стежками Довбуша» і «“Артек-Буковель”: крок за кроком», творчі турніри і конкурси, спортивні змагання, випробуваннях в екстрим-парку, катанні на велосипедах, катамаранах, квадроциклах. Для дітей молодшого віку – веломобілі, розважальні автомати для ігор в аерохокей, динамічні гонки, авантюрне сафарі, пригодницький «Бетмен». Як бачите, яскравий відпочинок забезпечено!

З Днем народження табору, артеківці всіх часів і народів!

З Днем народження, «Артек-Буковель»!