Монтажна область 1 cam-on-map-active cams-sun Vector Smart Object2 Монтажна область 3 Монтажна область 1 map-icon2 type-bugil visa booking-profile icon dayclear daycloud dayshow daylightsnow daylightsnow daypartcloud daypartcloud_1 dayshow dayshow dayshow daythunderstorm extremely windy fresh_winds gales gentle_breeze nightclear nightcloud daylightsnow daylightsnow daylightsnow nightpartcloud daylightsnow daylightsnow nightthunderstorm dayrainshowers Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Cafe Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Garage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Kolyda Lounge bar Massage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Ski school Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Sports shop Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Монтажна область 1

Кубок «Буковеля» з фрі-файту – 6 сезон

Чотирнадцять. Саме стільки спортсменів взяло участь в першому ще не сезоні, а просто турнірі Кубок «Буковеля» з фрі-файту. Чотирнадцять спортсменів – сім поєдинків – 2011-й рік.

З того часу кількість бажаючих взяти участь у турнірі давно вийшла за рамки можливостей залу РЦ «БУКА», де він постійно проводиться. Другий сезон проводився в три етапи, третій – в п’ять, четвертий змусив проводити відбіркову частину впродовж року, що передував плей-офф, а власне сам плей-офф уже набув офіційного статусу Кубка України з фрі-файту.

Більше 400 претендентів взяло участь у відбірковій частині шостого сезону Кубка «Буковелю», який відбувався впродовж 2015-ого року. 148 із них змогли пробитися до Всеукраїнського рейтингу дивізіону «Еліта» з фрі-файту, та лише 69, відібраних з найкращих спортсменів, отримали шанс боротися в плей-офф на початку 2016 року!

Мало того, у 2016-ому році Кубок «Буковелю» з фрі-файту відбудеться в міжнародному форматі!

Але «Буковель» не був би «Буковелем», якби все обмежувалося простою статистикою і географією розвитку. ТК «Буковель» писав не тільки історію турніру, а й історію країни. Спортсмени - учасники Кубка «Буковелю» з фрі-файту - захищали честь країни в Чехії, США, Китаї. Відстоювали вони і життя країни на Майдані у 2013-ому, і на фронті в 2014-ому. Було таке, що учасники прямо з турніру їхали на Майдан або прямо з фронту приїжджали битися на рингу «Буковеля».

У січні тривожного минулого року, коли ми оплакували наші втрати, живі хлопці тримали фронт у Донецькому аеропорту, а їх побратими билися на ринзі, ТК «Буковель» втримував на Заході країни не менш важливий фронт – фронт економічний. А розвиток, успіх і перемога – це те, чого так не вистачає всім нам і нашій молодій державі. Отож ТК «Буковель» попри всі потрясіння в країні розвивається, даруючи нам усім віру в економічне зростання Української держави, прищеплюючи силу Переможця!

Сезон 2016-ого року розпочнеться 04 січня і триватиме традиційно в чотири відбіркових тури з п’ятим – Гранд фіналом:

04 січня – І тур;
16 січня – ІІ тур;
30 січня – ІІІ тур;
13 лютого – IVтур;
05 березня – ГРАНД ФІНАЛ!

Чекаємо всіх в РЦ «БУКА» на дату кожного з етапів о 20.00!

З прийдешнім Новим роком! Миру і добра!


АКЦІЙНА ОСІНЬ В БУКОВЕЛІ !