Cтрахування у ТК «Буковель»

ПОЧУВАЙТЕСЬ В БЕЗПЕЦІ! СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД СК «КНЯЖА VIG»

Любите активний відпочинок у горах? Плануєте відпочинок у ТК «Буковель»? Тоді пропонуємо Вам спеціальну страхову пропозицію від СК «Княжа VIG».

Це новий спільний проект «Княжа VIG» та ТК «Буковель», і ми раді запропонувати Вам виважений і комплексний страховий продукт.

Програма передбачає унікальне комплексне страхове покриття для клієнтів, зокрема пошукові операції в горах та транспортування з використанням гірської пошуково-рятувальної служби, екстрену медичну допомогу, невідкладну амбулаторну допомогу, екстрену медичну допомогу на випадок травми (надається в умовах спеціалізованого закладу), медичне транспортування тощо.

У разі настання страхової події ми пропонуємо клієнтам висококласне медичне обслуговування у медичному центрі на території ТК «Буковель», клініках рівня «В», «С», «А», аптеках регіону.

При купівлі проживання чи скі-пасів online на сайті bukovel24.com оформляйте страховий поліс всього за 30 гривень на день. При настанні страхового випадку ви отримаєте відшкодування у розмірі до 50 000 грн!

Окрім оформлення страхування при купівлі скі-пасів, ви можете швидко та зручно здійснити оформлення страхового полісу за допомогою нашого чат-боту.

УВАГА!  Для всіх гостей ТК «Буковель»  у вартість скі-пасу автоматично включене страхування від травм, отриманих при користуванні гірськолижними витягами. Дане автоматичне страхування не розповсюджується на можливі травми, отримані на гірськолижних схилах. Щоб почуватися в безпеці, рекомендуємо заключити додатковий договір страхування від травм, отриманих на схилах!

За більш детальною інформацією про програму звертайтеся до спеціалістів СК «Княжа VIG» за телефоном гарячої лінії 0 800 213 012.

Умови та деталі страхування:

Покриття збитків, отриманих під час користування гірськолижними витягами при травмах в період з 10.11.2022 р. по 20.05.2023 р. Сума відшкодування - 5000 грн. ДЕТАЛЬНІШЕ

ПРОПОЗИЦІЯ (оферта) №013-2021 щодо укладання електронного комплексного договору страхування відпочиваючих на території ТК «Буковель» 
«ПОДОРОЖУЙ В БУКОВЕЛЬ»