«Я піду в далекі гори»

Нитка маршруту: ТК «Буковель» – витяг № 14 – ТК «Буковель» 
Протяжність: 7 кілометрів
Тривалість: 3 години 30 хвилин
Набір висоти: 389 метрів
Найнижча точка: 898 метрів
Найвища точка: 1200 метрів
Рівень складності: підходить для початківців
Маркування: червоне

Маршрут «Я піду в далекі гори» на strava.ua

Трек маршруту на Google Maps

Трек маршруту GPX (натисніть "Зберегти посилання як..")

Зразок маркування маршруту

Важливо! 

Пішохідний маршрут «Я піду в далекі гори» ми рекомендуємо дорослим та дітям, старшим 16 років. Діти від 7 до 16 років можуть знаходитись на маршруті тільки у супроводі дорослих. Обмежуємо в участі категорії населення з психічними розладами, епілепсією, травмами опорно-рухового апарату.

Як потрапити на маршрут у супроводі кваліфікованого гіда?

Щодня в період з 01.06 до 31.08.2021 о 08:00 від туристичного центру відправляється збірна група туристів у супроводі кваліфікованого провідника. Кількість місць обмежена. Бронювання можливе в туристичному центрі «Буковель». Графік виконання маршрутів можна дізнатись в туристичному центрі. Вартість одноразового сходження - 250 гривень з особи.

Про маршрут

«Я піду в далекі гори»… Коли ви чуєте цю легендарну пісню, що уявляєте? Гори, вершини, вітер, свобода… Зазвучала? Тоді вам час у Карпати! Адже тільки тут можна по-справжньому відпочити.

Маршрут «Я піду в далекі гори» саме для тих, хто хоче побути наодинці з природою, відновити фізичні та душевні сили. Він складений таким чином, щоб ви досхочу змогли намилуватись красою Карпат, насолодитись чистим повітрям, буянням трав та величчю прадавніх лісів. 

Маршрут розпочинається від 14-го витяга. Високо над землею ви зможете досхочу намилуватись панорамою туристичного комплексу «Буковель». А на задньому плані – величними карпатськими вершинами, які його оточують. Поміж гір – Озеро Молодості, велике рукотворне море з чистою кришталевою водою. А вже з вершини, споглядаючи фантастичну красу наших гір, ви забудете про втому і суєту. Й будете просто відпочивати та насолоджуватись умиротвореністю та свободою, яку дарують людям могутні вершини. 

Маршрут «Я піду в далекі гори» легко здолають абсолютно всі – дорослі та діти, він не потребує додаткової фізичної підготовки. А ще дорогою ви зможете знайти пахучі карпатські гриби та ягоди чи натрапити на місця випасу корів. 

І, звісно, втому як рукою зніме. Споглядати чудові краєвиди, милуватись гірськими вершинами, вдихати чисте повітря, відчувати музику вітру і насолоджуватись горами. Це і є справжній релакс та відновлення.  

Не забудьте взяти з собою в подорож:

  • питну воду та легкий перекус;
  • зручне взуття та одяг, який захистить вас від можливих опадів чи підготує до суттєвих змін погоди. Різкі зміни погоди в горах - не диво;
  • щоб не заблукати, захопіть з собою GPS-навігатор або компас і карту, а також свисток;
  • кошик для грибів;
  • ніж для грибів;
  • палицю для пошуку грибів;
  • аптечку з пластирем і дезінфікувальні засоби. Також бажано взяти з собою репеленти, які захистять вас від укусів комах;
  • телефон із зарядженою батареєю.

«Буковель», серце Карпат, запрошує!

Графік роботи
  • будні пн-пт 08:00 - 19:00
  • вихідні пт-нд 08:00 - 19:00