24 Лютий
Гірськолижні змагання для дітей за Кубок Яни Клочкової

24 лютого гірськолижні змагання для дітей за Кубок Яни Клочкової

Олімпійська чемпіонка і активна лижниця Яна Клочкова є одним з організаторів гірськолижних змагань для дітей, які кожного зимового сезону проходять в Карпатах. Головною ідеєю турніру є виховання майбутніх олімпійських чемпіонів із пелюшок за прикладом олімпійської чемпіонки з плавання. Багато дітей у цей день уперше стають на гірські лижі.

У розважальному заході можуть взяти участь усі охочі діти віком від 3 до 7 рочків.

У програмі свята безкоштовне навчання дітей катанню на гірських лижах та проведення змагань у дисципліні слалом-гігант (веселі старти).

Спочатку кожен учасник має можливість пройти безкоштовне навчання катанню на гірських лижах з професійним інструктором  «Bukovel Ski School». Для всіх охочих це прекрасний шанс для відпрацювання навичок катання на лижах та отримання переваги на змаганнях.

Змагання для дітей проводяться в форматі «Веcелі старти». Організатор, компанія «Sport Production», обладнує спеціальну трасу для дітей, яка повністю імітує спортивну трасу з дисципліни слалом-гігант (Giant Slalom). Діти отримують можливість позмагатися зі своїми однолітками на швидкість та правильність подолання траси. Для багатьох дітлахів це очікуване свято, тому організація даного заходу є хорошою традицією в ТК «Буковель».

Місце проведення: дитячий майданчик біля витягу №1R, за готелем «Skiland House».

Нагороджує юних спортсменів олімпійська чемпіонка Яна Клочкова. На всіх учасників і глядачів чекають неймовірні враження, приємні сюрпризи та цінні призи.