ТУРИСТИЧНИЙ АВТОБУС "ЯРЕМЧЕ – BUKOVEL"

Завітайте у Bukovel – найкраще місце для відпочинку в Карпатах влітку!
Контакти

Друзі!

Не втрачайте нових вражень та емоцій, відпочиваючи лише в одному місці Карпат. Bukovel стає ближчим з щоденним туристичним автобусом! 

Лише година в дорозі й Ви у фінальній точці маршруту Яремче – Bukovel! Ми продумали усе наперед: підйом на оглядовому витязі на гору Буковель, відпочинок на Озері Молодості, відвідування етнографічного парку “Гуцул Ленд”, різноманітні атракціони, ресторани та СПА-центри в унікальній туристичній інфраструктурі Bukovel. Завітайте!
   
Туристичний автобус курсує щоденно за маршрутом: Яремче – Микуличин – Татарів – Bukovel.

 

Графік руху автобуса Яремче – Bukovel:

08:00 – Залізничний вокзал, м. Яремче
08:10 – Готель “Едельвейс”, м. Яремче
08:20 – Сільська рада, с. Микуличин
08:30 – Готель “Загадка Карпат”, с. Татарів
09:00 – 14-й паркінг, Bukovel

Графік руху автобуса Bukovel – Яремче:

16:00 – 1-й паркінг, Bukovel
16:30 – Готель “Загадка Карпат”, с. Татарів
16:40 – Сільська рада, с. Микуличин
16:50 – готель “Едельвейс”, м. Яремче
17:00 – Залізничний вокзал, м. Яремче


Обирайте свою подорож:
 

  • "Bukovel – серце Карпат"

Запрошуємо на знайомство з Bukovel: пізнавальна екскурсія курортом, відвідання найпопулярніших локацій, підйом оглядовим витягом, відвідування етно-парку “Гуцул Ленд”.

Вартість: 700 гривень.

  • "Буковельський мандрівник"

Завітайте у Bukovel для прогулянки пішохідним маршрутом “Я піду в далекі гори”. Нескладний хайкінг дозволить поринути в атмосферу карпатського лісу, відчути унікальність природи на кожному кроці – вічнозелені могутні смереки, джерела кришталевої води, цілющі трави, ягоди, гриби та панорами гірських вершин на найвищій точці маршруту. Подорож завершується біля Озера Молодості: відвідайте водні атракціони, купайтесь, засмагайте та відпочивайте після прогулянки!

Вартість: 700 гривень.

  • Денний туристичний табір

У Bukovel ми піклуємось про якісний відпочинок кожного і саме тому створили денний туристичний табір для дітей від 7 до 15 років. Захопливі пішохідні прогулянки, цікаві анімаційні програми, активні велоквести та спортивне орієнтування, відвідування гуцульських полонин та найпопулярніших атракціонів курорту: щодня новий сценарій для пригод Вашої дитини.

Забезпечуємо комплексний відпочинок для всіх: поки Ваша дитина весело і корисно проводить час з однолітками, відпочивайте біля Озера Молодості, відвідайте ресторани, СПА-центри та інші активності курорту.

Вартість: 800 гривень.

  • Похід на гору Хом’як 

Чекаємо на Вас у Bukovel, щоб разом вирушити в похід на вершину гори Хом’як (висота 1 542 м). Нескладна прогулянка серпантинною лісовою стежкою до полонини Хом’яків та помірний підйом кам’яними брилами на вершину гори, щоб насолодитись панорамним видом на кілька десятків карпатських гір. Похід відбувається в супроводі досвідченого гіда та гарантовано залишить чимало позитивних вражень.

Вартість: 500 гривень.


Чекаємо на Вас у серці Карпат!

Дивіться ще в категорії «Розваги»