ПЕТРОС, ПІП ІВАН ЧОРНОГІРСЬКИЙ, ПІП ІВАН МАРМАРОСЬКИЙ

Пропонуємо екскурсії з трансфером та професійним супроводом.
Контакти

Підйом на г. Петрос (2020 м.)

Туристи, які люблять відвідувати нові вершини, обов’язково мають за мету піднятися на Петрос: це одна з найцікавіших для сходження Карпатських гір. Тих, хто дійде до вершини стрімкими схилами Петросу, чекатиме щедра винагорода – звідси вся Чорногора, як на долоні: від Говерли аж до Попа-Івана! Пропонуємо екскурсію у індивідуальному форматі з особистим трансфером та професійним супроводом.


Підйом на г. Піп Іван Чорногірський (2028 м.)

Безсумнівно, однією з найяскравіших та найпопулярніших Карпатських вершин є Піп Іван Чорногірський. Для поціновувачів краси нашої природи пропонуємо індивідуальний тур на вершину, де на Вас чекає зустріч з унікальною історією цієї гори та обсерваторією “Білий Слон”. До вартості включені професійний супровід та трансфер.

Підйом на Піп Іван Мармароський (1938 м.)

Піп Іван Мармароський – найвища вершина Гуцульських Альп, які є частиною Мармароського гірського масиву. Запрошуємо Вас в індивідуальний похід для справжніх мандрівників, до однієї з найоригінальніших вершин, розташованої на кордоні Румунії та України. Незабутні краєвиди та враження гарантовано. Поповніть свою колекцію досягнень новою вершиною!

Старт: 07:00.
Тривалість: 9 години.
Дні тижня: щоденно (індивідуально).
Вартість: 1500 гривень/особа.

У вартість включено: 

  • трансфер: ТК "Буковель" – стартова точка – ТК "Буковель";
  • ланч-бокс;
  • супровід рятувальника;
  • медичне страхування.

"Буковель", серце Карпат, запрошує!

Дивіться ще в категорії «Розваги»