«Екстра дні 2018»

17 ВЕРЕСНЯ - 30 ЛИСТОПАДА 2018

Акція «Екстра дні» - чудова можливість заощадити на катанні.

Умови акції дуже прості, протягом вересня – листопада 2018р. придбайте абонемент на катання  5 днів «Всі дні» та отримайте у подарунок 2 екстра дні, з можливістю використання протягом 7 днів «Всі дні».

Аналогічно,  придбавши абонемент на катання 10 днів  «Всі дні», ви отримуєте 4 екстра дні, та можливість його використання протягом 14 днів «Всі дні».

Поспішайте, акція діє до 30 листопада 2018р!

Вид скі-пасса

Тарифи в сезоні "Зима 18-19"
(Всі дні сезону, крім періоду "Святковий":  з 2 до 6 січня)

 "Екстра дні"
17 вересня - 30 листопада 2018

(Додаткові дні катання у подарунок)

3 дні 3 400    
5 днів 5 370 5+2 дні 5 370
10 днів 9 545 10+4 дні 9 545

Вартість вказана у грн.

N.B. Акційні абонементи діють з початку зимового сезону 2018-2019, в межах передплаченого періоду «Всі дні» , крім періоду “Святковий” та діють до їх повного використання. Вечірнє катання включено.

Платіть менше – катайтеся більше.

Зверніть увагу!

Акційні абонементи можна придбати виключно  on-line, в єдиного офіційного дилера курорту.

При купівлі акційних скі-пассів on-line вам потрібно буде пройти коротку процедуру авторизації та прикріпити до придбаного скі-пасса ваше фото. Фото власника має бути зроблене на білому фоні. 70-80% від площі фотографії має займати обличчя власника, відповідати його сучасному зовнішньому вигляду та бути зробленим без застосування ретушування чи іншого способу корегування. У випадку, якщо людина носить окуляри – додаткові вимоги: скло незатемнене і без відблисків, оправа не повинна закривати жодної частини ока. Фото для авторизації можна буде загрузити як з комп’ютера, так і зробити за допомогою веб-камери on-line. Акційний скі-пасс стає активним виключно після процесу його авторизації та закріплення за ним особи власника. Зміна особи власника акційного скі-пасса не можлива.

Нагадуємо, що в ТК «Буковель» діє правило: 1 скі-пасс  - 1 людина. Скі-пасс є власністю однієї людини, відповідно використовувати його може тільки він (вона). У разі виявлення використання акційного скі-пасса людиною, яка не є його зареєстрованим власником, скі-пасс буде заблокований службою безпеки курорту. Передача скі-пасса близьким родичам, друзям, членам сім'ї також заборонена. Наголошуємо, що при купівлі скі-пассів на сумнівних сайтах, з рук чи в інших не авторизованих точках продажу, курорт не несе відповідальності за їх придатність до використання. Тим не менш, наголошуємо на тому, що всі акційні та невикористані діючі скі-пасси, які були придбані за нашими акціями в попередні роки, дійсні до їх повного використання без додаткової фотоавторизації.

Країна «Буковель» запрошує вас.