Бронюйте зимовий сезон в готелях «Буковель» зі знижкою до -30%

Плануйте зараз ваш відпочинок в готелях "Bukovel Hotel", "Bukovel VIP Residence", "Едельвейс" в зимовому сезоні 2020-2021 та економте до 30%! 

Наш принцип "Раніше плануєш − дешевше купуєш" працює і у випадку бронювання готельних послуг. Чим ближче до зимового сезону − тим вищі ціни. 

Заходьте на "Bukovel24" та бронюйте ваш зимовий відпочинок за кращою ціною.

Нагадуємо, що для всіх гостей готелів "Буковель" діє спеціальна програма лояльності, яка пропонує їм суттєві переваги:

  • Можливість купівлі ski-пасів на катання з включеним проходом через VIP-турнікет та "нічним катанням" (з 21:00 до 00:00 у ті періоди сезону, коли "нічне катання" буде доступне, та за сприятливих погодних умов).
  • Включено* SPA-центр "4 сезони" - 1 год / день (за умови попереднього запису в день заїзду) в день виїзду послуга не надається; *Вартість 1 грн з людини.
  • Включено* дитячий клуб "Kinder-club" до 3 годин в день (за умови попереднього запису, в день виїзду послуга не надається). *Вартість 1 грн з людини. У "Kinder club" перебувають виключно діти під наглядом няні-педагога! Згідно санітарного регламенту для дошкільних закладів, присутність в ігровій залі батьків та персональних нянь не передбачена правилами нашого закладу.

"Буковель" − серце Карпат, запрошує вас.