Монтажна область 1 cam-on-map-active cams-sun Vector Smart Object2 Монтажна область 3 Монтажна область 1 type-bugil visa booking-profile icon dayclear daycloud dayshow daylightsnow daylightsnow daypartcloud daypartcloud_1 dayshow dayshow dayshow daythunderstorm extremely windy fresh_winds gales gentle_breeze nightclear nightcloud daylightsnow daylightsnow daylightsnow nightpartcloud daylightsnow daylightsnow nightthunderstorm dayrainshowers Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Cafe Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Garage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Kolyda Lounge bar Massage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Ski school Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Sports shop Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Монтажна область 1
18 Вересня
-  
30 Листопада
«Екстра дні»

Акція «Екстра дні» - чудова можливість заощадити на катанні.

Умови акції дуже прості, протягом вересня – листопада 2017р. придбайте скі-пасс на катання 5 днів «Всі дні» та отримайте у подарунок 2 екстра дні, з можливістю його використання протягом 7 днів «Всі дні».

Аналогічно, придбавши скі-пасс на катання 10 днів «Всі дні», ви отримуєте 4 екстра дні, та можливість його використання протягом 14 днів «Всі дні».

Поспішайте, акція діє до 30 листопада 2017р!

Вид скі-пасса

Тарифи в сезоні "Зима 17-18"
(Всі дні сезону, крім періоду "Святковий":  з 2 до 6 січня)

 "Екстра дні"
18 вересня - 30 листопада 2017

(Додаткові дні катання у подарунок)

3 дні 2960  
5 днів 4 675 5+2 дні 4675
10 днів 8 310 10+4 дні 8310

Вартість вказана у грн.

Акційні скі-пасси діють з початку зимового сезону 2017-2018, в межах передплаченого періоду «Всі дні», крім періоду “Святковий” та діють до їх повного використання. Вечірнє катання включено.

Зверніть увагу!

З цього сезону  ми дещо змінюємо та оптимізуємо правила купівлі акційних скі-пассів.

Відтепер акційні скі-пасси можна буде купити виключно on-line в єдиного офіційного дилера курорту.

При купівлі акційних скі-пассів on-line вам потрібно буде пройти коротку процедуру авторизації та прикріпити до придбаного скі-пасса ваше фото. Фото власника має бути зроблене на білому фоні. 70-80% від площі фотографії має займати обличчя власника, відповідати його сучасному зовнішньому вигляду та бути зробленим без застосування ретушування чи іншого способу корегування. У випадку, якщо людина носить окуляри – додаткові вимоги: скло незатемнене і без відблисків, оправа не повинна закривати жодної частини ока. Фото для авторизації можна буде загрузити як з комп’ютера, так і зробити за допомогою веб-камери on-line. Акційний скі-пасс стає активним виключно після процесу його авторизації та закріплення за ним особи власника. Зміна особи власника акційного скі-пасса не можлива.

Нагадуємо, що в ТК «Буковель» діє правило: 1 скі-пасс  - 1 людина. Скі-пасс є власністю однієї людини, відповідно використовувати його може тільки він (вона). У разі виявлення використання акційного скі-пасса людиною, яка не є його зареєстрованим власником, скі-пасс буде заблокований службою безпеки курорту. Передача скі-пасса близьким родичам, друзям, членам сім'ї також заборонена. Наголошуємо, що при купівлі скі-пассів на сумнівних сайтах, з рук чи в інших не авторизованих точках продажу, курорт не несе відповідальності за їх придатність до використання. Тим не менш, наголошуємо на тому, що всі акційні та невикористані діючі скі-пасси, які були придбані за нашими акціями в попередні роки, дійсні до їх повного використання без додаткової фотоавторизації.

Платіть менше – катайтеся більше.

Країна «Буковель» запрошує вас.

АКЦІЙНА ОСІНЬ В БУКОВЕЛІ !