18
- 
30
листопада 2017
«Все й одразу»

«Все й одразу» - найкраща пропозиція для людей, які хочуть отримати максимум катання за мінімальну ціну. Придбайте абонементи на катання згідно акції та заощадьте до 45%

Вид скі-пасса Тарифи в сезоні "Зима 17-18"
(Всі дні сезону, крім періоду "Святковий":
 з 2 до 6 січня)
 "Все й одразу"
1 - 30 листопада 2017

(Скі-пасси діють із початку сезону до
01.01 включно і з 10 березня  )
3 дні 2960 1570
5 днів 4 675 2480
10 днів 8 310 4405

Вартість вказана у грн.

Тільки з 1 по 30 листопада ви можете придбати скі-пасси на катання в декілька разів дешевше, ніж вони будуть коштувати протягом зимового сезону. 

Пам’ятайте!

  • В акційні скі-пасси включено вечірнє катання.
  • Скі-пасс є власністю покупця, тому використовувати його має право тільки він. При проході через турнікети діють п’ятихвилинні затримки, тому передача скі-пасса перед турнікетом іншим особам буде розцінюватись, як шахрайство та створення незручностей для інших наших клієнтів. Адміністрація курорту залишає за собою право вживати заходи щодо запобігання такому явищу, аж до вилучення у порушника скі-пасса. У ТК «Буковель» діє правило – один скі-пасс в одні руки.
  • Акційні скі-пасси, придбані за цією акцією, починають діяти з початку зимового сезону 2017-2018 рр. і діють в межах двох періодів: з фактичного початку зимового сезону до 1 січня включно та з 10 березня і до кінця сезону.
  • Акційні скі-пасси дійсні до їх повного використання, але виключно в аналогічні періоди наступних років.
  • Кількість акційних скі-пассів та період їх продажу обмежені.

Зверніть увагу!

З цього сезону  ми дещо змінюємо та оптимізуємо правила купівлі акційних скі-пассів.

Відтепер акційні скі-пасси можна буде купити виключно on-line в єдиного офіційного дилера курорту.

При купівлі акційних скі-пассів on-line вам потрібно буде пройти коротку процедуру авторизації та прикріпити до придбаного скі-пасса ваше фото. Фото власника має бути зроблене на білому фоні. 70-80% від площі фотографії має займати обличчя власника, відповідати його сучасному зовнішньому вигляду та бути зробленим без застосування ретушування чи іншого способу корегування. У випадку, якщо людина носить окуляри – додаткові вимоги: скло незатемнене і без відблисків, оправа не повинна закривати жодної частини ока. Фото для авторизації можна буде загрузити як з комп’ютера, так і зробити за допомогою веб-камери on-line. Акційний скі-пасс стає активним виключно після процесу його авторизації та закріплення за ним особи власника. Зміна особи власника акційного скі-пасса не можлива.

Нагадуємо, що в ТК «Буковель» діє правило: 1 скі-пасс  - 1 людина. Скі-пасс є власністю однієї людини, відповідно використовувати його може тільки він (вона). У разі виявлення використання акційного скі-пасса людиною, яка не є його зареєстрованим власником, скі-пасс буде заблокований службою безпеки курорту. Передача скі-пасса близьким родичам, друзям, членам сім'ї також заборонена. Наголошуємо, що при купівлі скі-пассів на сумнівних сайтах, з рук чи в інших не авторизованих точках продажу, курорт не несе відповідальності за їх придатність до використання. Тим не менш, наголошуємо на тому, що всі акційні та невикористані діючі скі-пасси, які були придбані за нашими акціями в попередні роки, дійсні до їх повного використання без додаткової фотоавторизації.

Країна «Буковель» запрошує вас.