"Все й одразу"

15 ВЕРЕСНЯ - 30 ЛИСТОПАДА 2015
«Все й одразу» - найкраща пропозиція для людей, які хочуть отримати максимум катання за мінімальну ціну. Придбайте абонементи на катання згідно акції та заощадьте більше 60%!


Ця акція дозволяє насолоджуватись катанням всього від 264 грн. в день! Тільки зараз, згідно цієї акції, Ви можете придбати абонементи на катання в декілька разів дешевше, ніж вони будуть коштувати в сезон.

Тільки з 15 вересня по 30 листопада ви можете придбати абонементи на катання в декілька разів дешевше, ніж вони будуть коштувати протягом зимового сезону.

Згідно з цими абонеменами Ви отримуєте можливість катання у двох календарних періодах: з початку сезону і до 1 січня включно та з 10 березня і до кінця сезону.

Вид абонемента Тарифи в сезоні, грн "Зима 15-16"  Акція "Все й одразу" 15/09 - 30/11
Абонементи дійсні до 01 січня і з 10 березня,
Період дії Всі дні сезону, крім періоду "Святковий":  з 2 по 6 січня "Всі дні", грн.
3 дні2 125 940
5 днів3 355 1 480
10 днів5 965 2 635


Пам’ятайте!!!

  • В акційні абонементи включено вечірнє катання.
  • Абонемент є власністю покупця, тому використовувати його має право тільки він. Під час проходу через турнікети діють п’ятихвилинні затримки, тому передача абонемента перед турнікетом іншим особам буде розцінюватись, як шахрайство та створення незручностей для інших наших клієнтів. Адміністрація курорту залишає за собою право вживати заходи щодо запобігання таким випадкам, аж до вилучення у порушника абонемента. У ТК «Буковель» діє правило – один абонемент в одні руки.
  • Акційні абонементи, придбані за цією акцією, починають діяти з початку зимового сезону 2015-2016 рр. і діють в межах двох періодів: з фактичного початку сезону до 1 січня та з 10 березня і до кінця сезону.
  • Акційні абонементи дійсні до їх повного використання, але виключно у відповідні періоди наступних років.
  • Кількість акційних абонементів та період їх продажу обмежені.