Монтажна область 1 cam-on-map-active cams-sun Vector Smart Object2 Монтажна область 3 Монтажна область 1 type-bugil visa booking-profile icon dayclear daycloud dayshow daylightsnow daylightsnow daypartcloud daypartcloud_1 dayshow dayshow dayshow daythunderstorm extremely windy fresh_winds gales gentle_breeze nightclear nightcloud daylightsnow daylightsnow daylightsnow nightpartcloud daylightsnow daylightsnow nightthunderstorm dayrainshowers Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Cafe Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Garage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Kolyda Lounge bar Massage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Ski school Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Sports shop Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Монтажна область 1

Табір "Озерний"

 

2 зміна «Компас вказує на "Озерний"»
21 червня – 29 червня

Літо в дитячому таборі «Озерний» - це час пригод! Гори чекають, друзі чекають, море неймовірних вражень та емоцій – теж в очікуванні!

У таборі «Озерний» немає часу для нудьги, адже вожаті разом із артеківцями завжди готові осягати нове й незвідане. Заняття з техніки гірського туризму: альптехніка, скеледром, в’язання вузлів, пошук скарбів у таємничому лісі, спілкування з друзями – навчать майбутніх артеківців бути сміливішими та відповідальними, знаходити правильні рішення в різних ситуаціях, проявити свої позитивні якості, розвивати лідерські таланти та бути ближче до природи.

Путівка в «Озерний» - це нагода для кожного відкрити світ «Озерного». Відкрити, щоб потім стати частинкою видатної артеківської історії!

Основні заходи:

загальноартеківські: змагання з артболу й футболу; 

табірні: змагання з лайтболу, посвята в туристи, екоекскурсія «Юний турист», свято спорту та туризму «Назустріч пригодам», артеківська експедиція «Я відкриваю свої можливості», контрольно-туристичний маршрут «Артеківська гонка»; походи на гори Говерла, Довга, Хом’як, туристично-краєзнавча екскурсія на полонину Томнатик; свято спорту «Найспритніші озерники»; творчі презентації загонів «Туристична мандрівка в літо»; музичний ринг «До, ре, мі»; експрес-довідник «Спорядження скелелаза-початківця. Корисні поради»,свято творчості «Наші таланти»; караоке-вечір «Золотий голос "Озерного"»; перегляд кінофільму; спортивне орієнтування «У пошуках скарбів», артеківська масовка «Ми разом досягнемо вершин»; фолк-паті «Наші люди всюди!»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковелю"»;

загонові: майстер-класи з туристичної справи, в’язання вузлів; теоретичний маршрут «Привали і ночівлі. Заходи безпеки при їх організації», storytelling «Світ артеківських традицій»; вечір біля вогнища «Наші друзі».

3 зміна «Навколо "Озерного" за 9 днів»
30 червня – 8 липня

Дитинство – особливий період життя, саме його ми пригадуємо з посмішкою на обличчі. Путівка до дитячого табору «Озерний» - те, що треба майбутнім мандрівникам, підкорювачам Евересту, адже справа честі та гідності бути туристом.Поряд із тобою друзі та вожаті, а головне правило туристів: «Завжди допомагай один одному!».

«Навколо "Озерного" за 9 днів» - це марафон, що містить підкорення найвищих вершин українських Карпат, підготовку та участь у спортивних змаганнях з артболу, катання на велосипедах, катамаранах, долання командно-туристичного маршруту «Артеківська гонка». А ще вечори проведені зі своїм загоном біля багаття, що створюють вражаючу атмосферу єдності та дружби! 

Долучайся до особливого стилю життя – це «Extreme Non Stop»!

Основні заходи:

загальноартеківські: зустріч із учасниками телевізійного шоу «Ліга сміху», спортивно-розважальний марафон «Зустріч на Олімпі»; змагання з артболу й лайтболу;

табірні: творчі презентації «Акліматизація на всі 100%»; командно-туристичний маршрут «Абсолютна висота»; інклюзив-тур горами Синяк, Хом’як, Бабин Погар, на полонину Плоска, Ретеза, Томнатик; ярмарок творчості «Туристичний ваучер наших талантів»;караоке-паті «Голос Озерного»; перегляд кінофільму; спортивне орієнтування «У пошуках скарбів», фольк-паті «Fest.UA»; танцбум «Азимут музики»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковелю"»;

загонові: instaphotochallenge «День з життя табору», екскурсійний пункт «Я йду в похід і беру з собою…», майстер-класи з туристичної справи, в’язання вузлів, спортивного орієнтування; дискусійна гойдалка «Турист чи домосід?»; інтелект-подіум «Туристичне маркування – я це знаю!»; вечір біля вогнища «Заговори, щоб я тебе побачив»;практичне заняття «Виживання в екстремальних умовах».


4 зміна «Фото-турист в Карпатах»
9 липня – 17 липня

З кожним роком усе більш актуальним стає питання володіння навичками на лоні дикої природи. Чи здатна людина постояти за себе у протистоянні з відкритою територією? Чи готова самостійно перебувати у відкритому гірському просторі? Юних «озерників» в «Артек-Буковелі» готують до підкорення будь-яких вершин та пошук шляхів їх подолання в будь-яких ситуаціях! Вас очікують не лише море позитивних емоцій та туристичних подорожей, а й багато фотографій! Адже впродовж зміни всі загони позмагаються за звання «Фотозагін».

Навчитись туристичної справи, оволодіти навичками орієнтування на місцевості, надавати домедичну допомогу, пакувати туристичний рюкзак, розводити багаття – все це не стане прихованою інформацією для артеківців. Закріпити набуті знання діти зможуть під час походів у гори разом із своїми загонами та вожатими. Після подолання такого «туристичного марафону» вже жодна небезпека не буде лякати артеківців.

Не забуваймо, що окрім туристичної підготовки, ви зможете і відпочити біля вогнища в затишній компанії, насолодитись яскравими буковельськими атракціонами й влаштувати запальну дискотеку. Справжній турист уміє відпочивати. І в цьому ми переконаємось!

Основні заходи:

загальноартеківські: спортивно-розважальна програма «Ліга чемпіонів "Артек-Буковелю"»; змагання з артболу й футболу; 

табірні: творчі презентації загонів «Барометр артеківських пригод», туристичний квест «ТурГрад», спорт-тайм «Рекорди табору»; походи на гори Синяк, Довга, бекпекінг полониною Хом’як та Томнатик; купання в Озері Молодості; вечір біля багаття «Дружба. Музика. Пісні»; перегляд кінофільму;photo-challenge «Підкорення артеківського бескиду»,dancebattlemarathon «#мамо, я на масовці»; спортивне орієнтування«#Ozernyi Time», презентація «Книги рекордів "Артек-Буковелю"»;

загонові: instaphotochallenge «Stop! Shot!», інформаційний бастіон «Що необхідно взяти у похід?», майстер-класи з туристичної справи, в’язання вузлів; практичне заняття «Туризм як явище життя»; майстер-класи: складання рюкзака, семафор, розкладання намету; заняття з ТГТ (техніка гірського туризму); інтелект-подіум «Рівень знань за Фаренгейтом»; гра-конкурс «Хвилина слави».


5 зміна «100% туризму»
18 липня – 26 липня

Якщо ти вважаєш, що твої будні не надто цікаві та насичені. Якщо ти думаєш, що час минає так довго і тобі нічим себе зайняти. Якщо ти впевнений, що міг би провести весь день зовсім у іншому темпі. Тоді відповідь для тебе тільки одна: ти маєш відвідати зміну в «Озерному»! 

Серед маси аргументів наведемо такі: за один день ти зможеш оволодіти таємницями туристичної справи, вирушити в похід у гори, самостійно встановити намет, організувати з своїм загоном творчий виступ, узяти участь у спортивних змаганнях, покататись на катамаранах чи велосипедах. Увечері на тебе чекатиме душевна атмосфера навколо вогнища або ж запальні ритми сучасної дискотеки.

Ти повністю зміниш уявлення про межі активного та насиченого відпочинку, бо «Озерний» дарує тобі «100% туризму»! Тепер варто переконатись і перевірити, на скільки відсотків «заряджений» саме ти!

Основні заходи:

загальноартеківські: змагання з артболу й лайтболу;

табірні: творчі презентації загонів «Меридіан артеківської дружби»; туристично-розважальна програма «Озерні чемпіони»,спортивне орієнтування, командно-туристичний маршрут «На вершині»; ерудит-шоу «Я знаю все!»; спорт-тайм «Рекорди табору»; інклюзив-тур горами Довга та Хом’як; бекпекінг полониною Хом’яків та Томнатик, купання в «Озері Молодості»; вечір біля багаття «Дружба. Музика. Пісні»; перегляд кінофільму; запальна дискотека «Музична вертикаль»;конкурс відеоблогів «Біпер вказує на"Артек"», вечір легенд біля багаття «Легенди Карпат»,артеківська масовка «Музичний гігромет»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковелю"»;

загонові:майстер-класи з туристичної справи, в’язання вузлів,практичне заняття «Виживання в екстримальних умовах»; майстер-класи: складання рюкзака, семафор, розкладання намету; заняття з ТГТ (техніка гірського туризму); teambuilding«Локація – "Озерний"»; майстер-класи, конкурс ілюстрацій «Намалюй мелодію душі».


6 зміна «GPS навігація. Точна локація - «Озерний»
27 липня – 4 серпня

У Карпатах особливе літо. У «Артек-Буковелі» особливі традиції. А в дитячому таборі «Озерний» оголошується «Літо без обмежень»!

Вирушай назустріч насиченому та активному відпочиноку, яскравим враженням та емоціям. Юні «озерники» поринуть у світ туризму, сповненого нових цікавих відкриттів та звершень. Поряд із ними водночас перебуває творчість, бо хто не хотів би виступити на сцені разом із своїми друзями чи навіть влаштувати караоке-вечірку. І, звісно, не можемо не згадати про спорт! Перлиною зміни стане розіграш кубка «Артек-Буковель» з артболу та лайтболу.В ажливим чинником стане присутність почесних зірок із світу спорту в рамках свята «Буковельські рекорди». На майстер-класах вони поділяться власними рецептами досягнення успіху, а ми з задоволенням спробуємо дізнатись особливості великого спортивного життя!

«Озерний» – це шанс відкрити нові здібності! І повірте, ви зрадієте, досягнувши вершини, підкоривши нові висоти.

Основні заходи:

загальноартеківські: спортивно-пізнавальна гра «На шляху до олімпійських рекордів»; аква-шоу «У пошуках скарбів»; театр життя «Підліток і світ»; змагання з артболу й лайтболу; 

табірні:творчі презентації загонів «Наші мандри до "Озерного"»;туристичний квест «Стежками Довбуша»; туристична гра «ТурГрад»; спортивне орієнтування; змагання з дартсу «Найвлучніший»; лабіринт-квест «Загадки "Артек-Буковелю"»; свято творчості «АRT-простір»; вечір біля багаття «Артеківська дружба – назавжди!»; контрольно-туристичний маршрут «Артеківська гонка»; ерудит-марафон «Рух за азимутом»; спорт-тайм «Маркування спортивних досягнень»; походи на гори Говерла, Довга, Хом’як, бекпекінг полониною Томнатик; перегляд кінофільму; артеківська масовка «Стрілка компаса вказує на музичний полюс!»; dj-set «Дискотека 2010-х»; фолк-паті «Українські вечорниці»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковелю"»;

загонові: майстер-класи з туристичної справи, в’язання вузлів; теоретичний каскад «Туризм як явище життя»; майстер-класи: складання рюкзака, семафор, розкладання намету; заняття з ТГТ (техніка гірського туризму); практичне заняття «Виживання в екстремальних умовах»; дискусійна гойдалка «Що потрібно для перемоги на Олімпійських іграх?»; гра-подорож «Сторінками спортивної історії України».


7 зміна «Схема маршруту на мапі Артеку»
5 серпня – 13 серпня

І знову артеківці дитячого табору «Озерний» готуються до встановлення нових рекордів. Вершини вище й вище! Швидкість руху більше й більше! Знання туристичної справи краще й краще! А це свідчить, що «озерники» знову вирушають в «Артеківський маршрут»!

Протягом усієї зміни разом із подоланням маршруту діти гратимуть у боулінг та аерохокей, кататимуться на катамаранах та велосипедах, здійснюватимуть походи до мальовничих куточків Карпат, здобуватимуть важливий досвід перебування в горах сам-на-сам із природою. І звичайно, дивовижна артеківська атмосфера буде поряд із юними туристами. Після тривалих подорожей можна відпочити разом із своїми друзями та вожатими на масовці або дискотеці, чи провести затишний вечір біля великого багаття.

На шляху артеківського маршруту точно не буде сумно, адже за ним рухаються тисячі дітей з усього світу, які вже одного разу обрали відпочинок на планеті «Артек-Буковель» і тепер не думають змінювати напрямок!

Основні заходи:

загальноартеківські: толока добра «З "Артек-Буковелем" у серці»; змагання з артболу й лайтболу;

табірні: творчі презентації загонів «Туристичний щоденник артеківців»; туристичний квест «ТурГрад»; туристично-розважальна програма «Озерні чемпіони»;чемпіонат з техніки в’язання вузлів та кокона;ігрова програма «Свято української кухні»; музичний марафон «До, ре, мі»; ерудит-шоу «На вершині знань»; спортивно-розважальна гра «Спортивний підйом»; похід на гору Синяк, Хом’як;бепекінг полониною Плоска, Томнатик, озером Несамовите, купання в  Озері Молодості ; перегляд кінофільму; артеківська масовка «Меридіан артеківської дружби»;спортивне орієнтування,стилізована дискотека «Дискотека 2010-х»; експрес довідник «Спорядження скелелаза-початківця. Корисні поради» танцювальна вечірка «Літо 2019»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковелю"»;

загонові: майстер-класи з туристичної справи, в’язання вузлів; теоретичне заняття «Туризм як явище життя»; майстер-класи: складання рюкзака, семафор, розкладання намету; заняття з ТГТ (техніка гірського туризму); практичне заняття «Виживання в екстремальних умовах»; перехрестя спілкування «Уроки історії для України»; гра-презентація «Я і мій талант»; дискусія «Соцмережі: за і проти»; прощальний загоновий вечір «Артеківець – сьогодні, артеківець – завжди!»;

8 зміна «Озерний Артек: з туризмом назавжди»
14 серпня – 22 серпня

Для багатьох артеківців назва дитячого табору «Озерний» відразу асоціюється з насиченим відпочинком, екстремальними походами в гори та неймовірними пригодами! Справді, все це є невід’ємною ознакою «озерного» стилю життя: без пригод тут ніяк! 

Запрошуємо завершувати літній сезон на важливу зміну, кульмінацією якої стане підйом на гору Говерла – найвищу вершину Батьківщини. Здійснювати цей похід ми будемо напередодні визначного свята – Дня Незалежності України. Особливо почесно бути учасником цієї події! 

Поряд із вами будуть друзі та вожаті, які наповнять зміну особливими емоціями, які можуть виникати та існувати лише в одному місці на Землі – в «Артек-Буковелі»! Своєрідний мікс із туристичних заходів, творчих виступів, яскравих масовок!

Основні заходи:

табірні: творчі презентації загонів «Ми туристи»; урочиста церемонія до Дня Незалежності України; лабіринт-квест «Скарби "Артек-Буковелю"»; змагання з спортивного орієнтування, командно-туристичний маршрут «Вперед і вгору», музичний марафон «До, ре, мі, до-шоу»; спортивно-розважальна гра «Ігри витривалих»; інклюзив-тур горами Говерла до Дня Незалежності України, купання в Озері Молодості, похід на гору Довга, Хом’як та полонину Ретеза; перегляд кінофільму; ерудит марафон «Рух за азимутом», артеківська масовка «Artek Online»; танцювальна вечірка «Музичний градус – на межі»; презентація «Книги рекордів "Артек-Буковелю"»;

загонові: майстер-класи з туристичної справи, в’язання вузлів, спортивного орієнтування; теоретичне заняття «Туризм як явище життя»; майстер-класи: складання рюкзака, семафор, розкладання намету; заняття з ТГТ (техніка гірського туризму); практичне заняття «Виживання в екстремальних умовах»; вечір легенд біля вогнища «Неймовірні історії про мій загін»; розважально-ігрова програма «Посміхайся, друже!»; дискусія «Я. Турист. "Артек"».

Дивіться також